Житомиряни знову просять міську раду велодоріжки

Житомиряни знову просять міську раду велодоріжки

 Петиція.

З метою безпечного пересування велосипедистів дорогами міста житомиряни просять міську раду облаштувати велодоріжки. Відповідну електронну петицію оприлюднили 5 квітня.

«Для безопасности велосипедистов на дорогах сделать велодорожки по всему городу или отгородить желтой линией часть дороги по всему городу», – написала авторка петиції Валентина Шандренко.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Про будівництво велодоріжок у місті говорять протягом останніх двох років, але конкретних справ у цьому напрямку зроблено не було.

До слова, це вже не перша петиція у якій житомиряни просять облаштувати велодоріжки. Торік електронна петиція житомирянки Олени Литвин щодо будівництва в обласному центрі велодоріжок впродовж трьох місяців набрала понад 250 підписів.

«Ваша петиція, стосовно впровадження велодоріжок у м. Житомирі, розглянута виконавчими органами міської ради. Повідомляємо, що Житомирська міська рада сприятиме розвитку вело руху у місті Житомирі», – йдеться у відповіді міської ради.

На жаль, чи з’явиться велосипедна інфраструктура, яка фізично відділятиме велосипедистів від автотранспортного потоку – із відповіді міської ради не зрозуміло.

Нагадаємо, у Житомирі зросла кількість ДТП за участі велосипедистів. Упродовж шести місяців – 9 наїздів на велосипедистів.

Leave a Comment