Житомирянин крав нову тротуарну плитку з вулиці Київської (ФОТО)

Житомирянин крав нову тротуарну плитку з вулиці Київської (ФОТО)

Чоловіка «на гарячому» зловили копи.

  Патрульна поліція зловила «на гарячому» 53-річного житомирянина, який намагався вкрасти нову тротуарну плитку по вулиці Київській. Інцидент трапився 2 липня. Про це повідомили у патрульної поліції міста Житомира на офіційній сторінці у Facebook.

«Допоки тротуарну плитку не використовують за призначенням, злодії потроху розкрадають державне майно: патрульні стали на заваді. Так, 2 липня під ранок увагу поліцейських привернув автомобіль «Таврія», який був припаркований по вулиці Київській. Чолов’яга, водій авто, вештався тротуаром, ніби щось видивлявся. Поведінка добродія видалася дивною патрулям. Дочекавшись, інспектори поліції зловили чоловіка «на гарячому», коли факт злочину відбувся, і добродій вже помістив тротуарну плитку в свою автівку. Спільно двома екіпажами рух транспортного засобу був заблокований. На місце патрулі викликали слідчо оперативну групу», – йдеться у повідомленні.

Оперативні працівники вилучили 16 брусків тротуарної плитки, якими незаконно заволодів чоловік. За інформацією поліції, житомирянину тепер доведеться пояснити, що саме спонукало його здійснити крадіжку державного майна. Слідчі органи встановлять, яке саме покарання чекає на громадянина по факту вчиненого злочину.

Нагадаємо, що у Житомирі 26 червня бажаючі вступити до патрульної поліції здавали тести на знання законодавства. З 48 заявлених пройшли другий етап відбору 42 кандидати. Про це повідомили на офіційній сторінці патрульної поліції Житомира у мережі Facebook».

Leave a Comment