Житомирянин Олександр Гонгальський став чемпіоном світу з шашок – 100 (ФОТО)

Житомирянин Олександр Гонгальський став чемпіоном світу з шашок – 100 серед спортсменів з інвалідністю, який відбувався з 24 серпня по 3 вересня у болгарському місті Кранєво. Про це повідомили в управлінні сім’ї, молоді та спорту ОДА.

«Олександр Гонгальський представляв Житомирську область в складі національної збірної команди, захищаючи честь і прославляючи нашу Україну на даному форумі. Наш спортсмен здобув чемпіонство як в особистому, так і командному заліках. Олександр виконав норматив Майстра спорту міжнародного класу (гросмейстер України), однак згідно умови Єдиної спортивної класифікації України з видів спорту інвалідів у разі виконання спортсменом кваліфікаційних норм та вимог вищого порядку йому присвоюється черговий спортивний розряд або спортивне звання. Тому Олександра також можна привітати з виконанням нормативу Майстра спорту України», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, жіноча команда з Житомирщини зайняла 1 місце у чемпіонаті України з триатлону. Бердичівлянин став чемпіоном Європи зі стрибків у довжину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *