Житомирянин просить майже мільйон на облаштування скейт-парка

Житомирянин просить майже мільйон на облаштування скейт-парка

Відповідну пропозицію молодий чоловік подав до міського проекту «Бюджет участі».

У Житомирі на майданчику за кінотеатром “Україна” може з’явитися перший у місті скейт-парк. Таку ідею житомирянин Владислав Малиновський хоче реалізувати за бюджетні кошти. Відповідну пропозицію він подав до міського проекту «Бюджет участі».

«Екстремальні види спорту зараз дуже популярні серед молоді, субкультура розвивається і це позитивно впливає на здоров’я молодого покоління. Але, на жаль, в Житомирі взагалі відсутній хоча б один парк для екстремальних видів спорту. Такий скейт-парк позитивно вплине на соціальну ситуацію і виховання дітей, які матимуть місце для дозвілля. Спортивні федерації зможуть проводити змагання, а мобільні фігури, за потреби, можуть бути перенесені в інше місце», – розповідає автор проекту.

На реалізацію проекту житомирянин просить 918 тис. грн.

Власне, якщо мешканці міста своїм голосуванням підтримають даний проект, то є всі шанси, що вже в наступному році по вулиці Київській, 13 – на майданчику за кінотеатром “Україна”, з’явиться скейт-парк.

Нагадаємо, біля Михайлівської та «Жовтня» встановлять громадські туалети. У Житомирі на аварійних ділянках встановлять 50 світлодіодних знаків.

Leave a Comment