Житомирянину, який викрав частину покриття спортмайданчика “світить” до шести років позбавлення волі

Житомирянину, який викрав частину покриття спортмайданчика “світить” до шести років позбавлення волі

Нині чоловік дає свідчення у поліції.

 В обласному центрі у ніч з 1 на 2 червня на одному з спортмайданчиків поблизу загальноосвітньої школи викрали частину штучного покриття поля. Оперативники кримінальної поліції Житомирського відділу 4 червня встановили особу злодія. Викрадене вилучили. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

Із повідомленням про крадіжку до поліції 2 червня звернувся вчитель фізкультури школи, а згодом надійшла заява від дирекції навчального закладу, в якій сума завданого варварськими діями вандалів збитку оцінювалась у кілька десятків тисяч гривень.

На місці події у ситуації розбирались працівники слідчо-оперативної групи Житомирського відділу поліції, які з’ясували, що для демонтажу штучного покриття невідомі зламали замок на дверях огороджувальної конструкції спортмайданчика. Також під час огляду зафіксували й інші обставини злочину.

“У результаті проведених працівниками кримінальної поліції першочергових заходів нам вдалось знайти спочатку місце зберігання викраденого, приватний гараж, а потім і його власника”, – сказав начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока.

Нині чоловік дає свідчення у поліції у рамках розпочатого за ст. 185 (Крадіжка) ККУ кримінального провадження.

За такі дії йому загрожує покарання від штрафу до позбавлення волі терміном до 6 років.

 

Leave a Comment