Зі «срібним» результатом фінішували житомирські рятувальники на чемпіонаті України з легкої атлетики

Житомирські рятувальники посіли другу сходинку на чемпіонаті ДСНС України з легкоатлетичного кросу, який відбувся 8 квітня в Одесі. Спортсмени змагалися у кількох забігах: 1000 м серед жінок, 1000 м, 3000 м та 5000 м серед чоловіків. Про це повідомила прес-служба управління ДСНС у Житомирській області.

«Захід проводиться з метою підвищення рівня фізичної підготовки працівників служби з надзвичайних ситуацій. Спорт допомагає виконувати різноманітні професійні прийоми і вправи, витримувати високі фізичні та психологічні навантаження в екстремальних умовах», – йдеться у повідомленні.

Найкращий час на дистанції 1000 м показала старший лейтенант служби цивільного захисту, фахівець центру забезпечення управління житомирянка Юлія Олішевська, посівши відповідно перше місце.

«Юлія – заслужений майстер спорту України, чемпіонка Європи з легкої атлетики, багаторазова чемпіонка України на дистанції 400 м, учасниця Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні та член Національної збірної команди України з легкої атлетики. Також вона є тренером з фізичної підготовки збірної команди Житомирської області з пожежно-прикладного спорту», – поінформували у прес-службі.

У бігу на дистанції 5000 метрів серед чоловіків друге місце посів член збірної команди Житомирської області, чоловік Юлії, капітан служби цивільного захисту В’ячеслав Олішевський, який зараз працює у відділі реагування на надзвичайні ситуації.

Зараз подружжя готується до участі в літніх Олімпійських іграх – 2016, що відбудуться в Ріо-де-Жанейро.

Ще одне призове місце дісталося житомирянину старшому лейтенанту Богдану Кухарю. На дистанції у 1000 метрів серед чоловіків він здобув бронзову медаль.

Нагадаємо, вже у жовтні на станції водних видів спорту в пройдуть змагання з триатлону.