Злочинця, якого розшукує Інтерпол, затримали житомирські прикордонники

Злочинця, якого розшукує Інтерпол, затримали житомирські прикордонники

Чоловік їхав з Росії до Молдови.

У міжнародному пункті пропуску «Виступовичі» 31 січня прикордонники Житомирського загону затримали іноземця, який за вчинення злочинних дій перебуває в міжнародному розшуку. Про це повідомила прес-служба Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

«Так, для транзитного проїзду через територію Україну прибув автомобіль марки «Мерседес» молдавської реєстрації. Під час оформлення одного з пасажирів автівки відбулось спарювання бази даних міжнародної кримінальної поліції «Інтерпол». Спрацювала система на 52-річного громадянина Республіки Молдова, який розшукується на території Чехії за вчинення ряду кримінальних правопорушень», – йдеться у повідомленні.

Наразі чоловіка, який їхав з Росії до Молдови, затримали та передали співробітникам Національної поліції в Житомирській області.

Нагадаємо, у  Житомирі затримали «авторитета», якого Інтерпол розшукував за вбивство. Також  36-річну молдованку, яку розшукував Інтерпол за торгівлю людьми, затримали житомирські прикордонники.

 

Leave a Comment