Зменшення вдень кількості тролейбусів дозволяє економити за рік близько 7 мільйонів

Зменшення вдень кількості тролейбусів дозволяє економити за рік близько 7 мільйонів

Максимальна кількість тролейбусів виходить вранці та ввечері.

Близько 7 млн грн за рік дозволяє економити оптимізація схеми руху тролейбусів. Про це повідомив начальник КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Андрій Нечуйвітер під час засідання міськвиконкому 29 березня.

«На сьогодні ми оптимізували схему руху тролейбусів. Оптимізація у тому плані, що ми вдень не випускаємо таку кількість тролейбусів, як випускали раніше. Вранці та ввечері виходить максимальна кількість тролейбусів. Для нас завдання стоїть більше, як ми можемо зекономити. Ми можемо зекономити близько 31 тисячі в день, а втрати становитимуть дві тисячі. За рік економія становить  близько 7 млн грн», – сказав начальник підприємства.

За словами Андрія Нечуйвітра, у 2016 році було перевезено 44 млн 400 тис. пасажирів. З них 28 млн – це пільговики. Втрати від перевезення пільгових категорій за рік становити близько 50 млн грн.

«Доходи підприємства за 2016 рік становили близько 36 млн грн – це виручка від отриманих коштів за перевезення пасажирів, від інших видів діяльності, зокрема реклами, здачі металобрухту списаних тролейбусів та  виручка їдальні – єдиного підрозділу, який став прибутковим», – додав керівник підприємства.

До слова, торік сума видатків трамвайно-тролейбусного управління становила майже 78 млн грн, з них найбільше спрямували на заробітну плату – майже 40 млн грн.

Нагадаємо, житомиряни скаржаться, що тролейбуси стали ходити рідше. У Житомирі експлуатація тролейбуса на 100 км дорожча, ніж дизельного автобуса, – Сергій Сухомлин.

Leave a Comment