Змова бізнес-партнерів: двоє депутатів з Новограда спотворили результати аукціону

Змова бізнес-партнерів: двоє депутатів з Новограда спотворили результати аукціону

Є підстави так вважати.

Є підстави вважати, що депутати Новоград-Волинської міської ради та бізнес-партнери Роман Седлецький і Олег Ващенко порушили законодавство про захист економічної конкуренції та спотворили результати торгів.

Комунальне підприємство Житомирської міської ради “”Житлове виробниче підприємство аварійних робіт” 24 листопада оголосило тендер на придбання автомобіля для перевезення робітників та обладнання. У торгах взяли участь лише два учасники: ФОП Седлецький Р.А. та ФОП Ващенко О.М. Відповідна інформація міститься на ресурсі публічних закупівель «Prozorro».

Запропонувавши товар на 87 грн дешевше від пропозиції конкурента, ФОП Седлецький Р.А став переможцем аукціону і саме у нього житомирське комунальне підприємство придбає автомобіль для перевезення робітників та обладнання вартістю у 449 тис. 913 грн.

Варто зауважити, що обидва учасники торгів – Роман Седлецький та Олег Ващенко є депутатами Новоград-Волинської міської ради, однопартійцями, друзями та партнерами по бізнесу. Зокрема, відповідно до інформації єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Роман Седлецький та Олег Ващенко є засновниками та власниками товариств з обмеженою відповідальністю “Пролісок” та “Промінь”.

Власне, є підстави говорити про ймовірну змову, яка спотворила результат тендеру, що є порушенням правових та економічних засад здійснення держзакупівель. Відповідний лист редакція вже адресувала в Антимонопольний комітет.

Нагадаємо, у Новограді-Волинському скандально відомий депутат Роман Седлецький підторговує з міської радою. Восени цього року через комунальне підприємство «Шляхрембуд» мерія закупила у депутата від БПП «Солідарність» Седлецького пластикові урни для сміття. У розпорядженні редакції «Вголос.zt» є відповідна платіжка від 26 вересня. Відповідно до документу, ФОП Седлецький Роман Анатолійович отримав від КП «Шляхрембуд» 159 тисяч 600 гривень за пластикові урни.

 

Leave a Comment