ЗНО: двоє учнів з півночі області отримали по 200 балів на тестуванні з хімії

ЗНО: двоє учнів з півночі області отримали по 200 балів на тестуванні з хімії

Це випускники Олевської та Овруцької шкіл.

У Житомирській області двоє учнів Олевської та Овруцької шкіл здали зовнішнє незалежне оцінювання з хімії на 200 балів. Про це 30 червня «Вголос.zt» розповів проректор з питань моніторингу якості освіти і незалежного оцінювання Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Микола Сюравчик.

За його словами, поки узагальнюючих  результатів з усіх предметів немає. Відомі лише результати з хімії. Крім того, на даний момент 200 балів мають лише два учні з районів.

«Ще таких узагальнюючих результатів немає. Єдина інформація, яку ми маємо на сьогоднішній день – це щодо тих учнів, які отримали 200 балів. У нас їх не так багато, лише двоє. Причому вони отримали цю оцінку на останньому тестуванні з хімії. Це учні з Овруцької школи №3 та Олевської гімназії», – сказав Сюравчик.

Нагадаємо, що нещодавно у Житомирській області 14 червня у зовнішньому незалежному оцінюванні з фізики взяли участь 717 учнівІз 2194 зареєстрованих учасників на ЗНО з географії з’явилися 92,3 % абітурієнтів. Про це повідомила прес-служба Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Автор: Юлія РАДЬКО.

Leave a Comment