ЗНО на Житомирщині:10 школярів відсторонили від здачі тестів

ЗНО на Житомирщині:10 школярів відсторонили від здачі тестів

Через мобільні телефони…

Працівники Управління поліції охорони в Житомирській області, які забезпечують правопорядок та безпеку на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання, упродовж двох днів під час тестування виявили перші порушення. Про це повідомила прес-служба відомства.

З 22 травня на Житомирщині, як і у всій країні, пройшла одна з найбільш масштабних сесій зовнішнього незалежного оцінювання знань. Абітурієнти складали іспит з математики, української мови та літератури.

“Задля безпечного та неупередженого проведення тестувань поліцейські здійснюють сканування учнів ручними оглядовими детекторами для виявлення будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, що не передбачені процедурою тестування. Також вони забезпечують цілісність контейнерів з документацією та тестовими завданнями від початку і до кінця роботи пункту ЗНО”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, 22 травня на 14 пунктах проведення ЗНО в області, правоохоронцями було виявлено три порушення правил проведення тестування – використання мобільних телефонів. А 24 травня на 44 пунктах тестування поліцейські виявили – вже 7 мобільних телефонів. Абітурієнтів, які порушили правила, працівники центру оцінювання якості освіти відсторонили від подальшого проходження тестових завдань.

Нагадаємо, на Житомирщині явка абітурієнтів на тестуванні з математики склала 95%. Цьогоріч на Житомирщині ЗНО складатимуть понад 11,5 тисяч абітурієнтів.

Leave a Comment