Зниклих безвісти батька та сина знайшли у річці Случ 

Зниклих безвісти батька та сина знайшли у річці Случ 

Встановлюються усі обставини трагічної події. 

На Житомирщиниі поліцейські виявили зниклих безвісти батька та сина у річці Случ. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.  Їх тіла усередині автомобіля, який належить родині, виявили у другій половині дня 11 листопада у річці поблизу села Полянки Баранівського району. 

Пошукові заходи тривали два дня і до них долучились, окрім поліцейських та працівників місцевого підрозділу ДСНС, багато небайдужих жителів райцентру. 11 листопада у другій половині дня рятувальники, що працювали за дорученням поліцейських розшуківців, досліджуючи дно акваторії річки, виявили затоплений автомобіль «Сітроєн Берлінго». У салоні авто знаходились чоловік та хлопчик.

– При обстеженні берега були знайдені на траві та очереті характерні сліди шин, що вели до води. Стовідсоткової упевненості у тому, що там проїхала машина, не було – хотілося сподіватись на краще. Однак при ретельному дослідженні річки, до якого долучились водолази обласної аварійно-рятувальної служби, було виявлено затоплений транспортний засіб, – розповів начальник ГУНП Юрій Олійник.

За допомогою спецтехніки автомобіль підняли з дна водойми. Крутий берег та велика глибина річки у цьому місці потребували значних зусиль рятувальників для евакуації транспортного засобу. Усередині знаходились і тіла людей.

У рамках досудового розслідування, розпочатого по факту зникнення чоловіка та хлопчика, призначено судово-медичну експертизу причин їх смерті. Встановлюються усі обставини трагічної події.

Нагадаємо, 9 листопада увечері при незрозумілих обставинах зникли двоє жителів Баранівки. Пошукові групи поліції, рятувальників та лісівників два дні працювали, оглядаючи лісові масиви та приберегову лінію річки Случ, неподалік міста.

Leave a Comment