Зрадник-ексміліціонер із Коростеня отримав 13 років тюрми заочно

Уродженець Коростеня, колишній міліціонер, який перейшов на бік ворога, отримав 13 років тюрми заочно. Про це повідомили у пресгрупі СБУ у Житомирській області.

За даними Служби безпеки, 37-річний уродженець Коростеня проходив службу в ГУ МВС України в АР Крим. Після захоплення росією півострова правоохоронець відмовився виконати наказ українського командування про передислокацію та зрадив присязі, натомість присягнувши «на вірність» рф.

«Він набув російського громадянства та вступив до «міністерства внутрєнніх дєл по рєспублікє Крим». У 2016 році «підвищив кваліфікацію» у краснодарському університеті мвс рф, отримавши звання «старшого сержанта поліції», – розповіли у Службі безпеки.

З 2019 року, додають у СБУ, запроданець продовжує «служити» державі-терористці у складі федеральної служби військ національної гвардії російської федерації (росгвардії) Криму, беручи участь у репресивних заходах з посилення тимчасової окупації півострова.

Подільський районний суд м.Києва визнав фігуранта винним у державній зраді.

Початок терміну відбування покарання обчислюватиметься з дня затримання засудженого та приведення судового рішення до виконання. Його оголошено у розшук.

Нагадаємо, що екс-співробітника Національної космічної агенції засудили до 15 років тюрми за державну зраду. У Житомирі судили ще одну зрадницю-колаборантку з Луганщини.