Зрадник, який передавав розвіддані про військові об’єкти Житомирщини, може отримати довічне ув’язнення

Зрадника, який передавав вагнерівцям дані про військові об’єкти Житомирщини, можуть ув’язнити довічно. Про це повідомили у пресгрупі управління СБУ у Житомирській області.

«За даними  слідчих та контррозвідки СБУ, зловмисником виявився полковник у відставці – ексзамкомбриг. Бойовик ПВК «Вагнер» завербував фігуранта влітку минулого року дистанційно – через заборонену соцмережу «Вконтакте», якою активно користувався зловмисник», – розповіли в СБУ.

Завербований агент передавав переміщення військової техніки та підрозділів ЗСУ, інформацію про навчальні військові центри поблизу Житомира та системи охорони та відеоспостереження поблизу будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

Контррозвідники спецслужби поетапно задокументували злочинні дії ворожого агента і затримали його у березні цього року – напередодні втечі за кордон.

Чоловік намагався перетнути кордон із білоруссю. Там, «на гарячому» його і затримали співробітники СБУ. У втікача вилучено значну суму готівки та записник із черговою «порцією» актуальної інформації про розміщення підрозділів Сил оборони на території регіону.

Нині зрадник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *