Зубко подав свою кандидатуру на голову Житомирської ОДА, – депутат

Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко бере участь у конкурсі на посаду голови Житомирської обласної адміністрації. Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат обласної ради Олександр Ніколайчук.

«Тільки що нардеп від БПП “Солідарність” повідомив мені, що на участь у конкурсі на посаду голови Житомирської обласної адміністрації подав свою кандидатуру член Уряду Геннадій Зубко. Як бачимо, саме на Житомирщину пана Зубка послав Гройсман. Після подання документів Зубком конкурс можна не проводити, адже він виграє в будь-якім разі, бо в Уряді мало місця одночасно Гройсману та Зубку. Ось такі конкурси у нашій країні. І прізвище наступного губернатора вже відомо», – написав депутат.

Нагадаємо, Сергій Машковский написав заяву на звільнення з посади голови облдержадміністрації за власним бажанням. Його обов’язки тимчасово виконує заступник Ігор Гундич. Після звільнення екс-губернатор збирається повернутися у бізнес. Президент України Петро Порошенко оголосив конкурс на посаду голови Житомирської ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *