Зубко розповідав школярам про децентралізацію

На урок до старшокласників у Тетерівську загальноосвітню школу 23 вересня приїхав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко. Розповів учням про важливість політики децентралізації, яскравим прикладом якої є Тетерівська об’єднана територіальна громада.

«Ваші батьки в минулому році прийняли дуже важливе рішення – ініціювали об’єднання громад і зробити так, щоб було посилене місцеве самоврядування. Зараз будується те, чим ви будете користуватися в майбутньому. Тетерівська об’єднана територіальна громада – це яскравий приклад бюджетної децентралізації у дії. Це робиться для того, щоб кожна сім’я на відстані витягнутої руки, могла  дістатися до влади», – сказав Геннадій Зубко.

zubko-urok05

У рамках візиту на Житомирщину, міністр відвідав Центр надання адміністративних послуг та Денишівський дитячий садочок “Сонечко”.

zubko-urok02

zubko-urok03

zubko-urok04

zubko-urok06

zubko-urok08

zubko-urok07

zubko-urok09

zubko-urok13

Нагадаємо, у садочках бракує місць, а у мерії не можуть дати ради позашкільному закладу. В Олевську капітально відремонтували дитсадки. У вересні стало відомо, що батькам більше не прийдеться купувати миючі засоби у дитячі садочки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *