Зважаючи на складну ситуацію, жителів області просять вакцинувати дітей проти кору

Зважаючи на складну ситуацію, жителів області просять вакцинувати дітей проти кору

Триває посилена вакцинація.

У області триває посилена вакцинація проти кору дітей 2008 – 2016 років народження, які не були вчасно вакциновані або ревакциновані. Про це повідомили у прес-центрі управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Зважаючи на складну ситуацію із захворюваністю на кір, яка склалась у країні, управління охорони здоров’я облдержадміністрації наполегливо радить батькам дітей, які ще не вакциновані проти кору, негайно звернутись до закладу охорони здоров’я за місцем проживання та зробити щеплення, вберегти дитину від небезпечної хвороби.

«Станом на 12 січня поточного року із 22 тис. 887 дітей, які підлягали щепленням від кору, епідемічного паротиту, краснухи, вакцинували 17 тис. 629, що в середньому складає 77,0%. А серед дітей 2016 року народження відсоток тих, хто отримав вакцинацію – складає 96,5. У 2017 році в нашій області зареєстровано 6 випадків захворювань на кір: 4 – в місті Житомирі та 2 – в Малинському районі. Серед захворілих – 4 нещеплених. У поточному році поки що лабораторно підтверджені захворювання не реєструвались», – рзповів начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Березовський.

В управлінні кажуть, що вакцина ПРІОРИКС виробництва Бельгії практично не викликає побічної дії, місцевих та загальних реакцій організму.

Нагадаємо, за тиждень на грип та ГРВІ захворіли понад 4 тисячі жителів області. З них більшість – діти. Перевищення епідемічного порогу не зареєстрували.

Leave a Comment