Звільненого Машковського замінятиме Гундич, — Президент України

Напередодні першого вересня Петро Порошенко підписав заяву голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Машковського на звільнення.

“Звільнити МАШКОВСЬКОГО Сергія Олександровича з посади голови Житомирської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою. Тимчасово покласти виконання обов’язків голови Житомирської обласної державної адміністрації на заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації ГУНДИЧА Ігоря Петровича”, — йдеться в указах, підписаних Петром Порошенком 31 серпня.

Хто стане наступником Машковського — поки що невідомо. У кулуарах обласної та міських рад подейкують, що крісло керівника області може посісти людина з Вінниці. Цей варіант цілком можливий, з огляду на те, що і Порошенко, і Гройсман є вінничанами. Обговорюють депутати також ймовірне призначення губернатором соратника і партнера по бізнесу міського голови Олександра Рабіновича.

Нагадаємо, що після своєї відпустки 16 серпня Сергій Машковський написав заяву на звільнення. Мільйонер Олександр Рабінович, який очолив партію президента в області з червня, отримав відзнаку “За вірність національній ідеї”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *