Звинувачували Україну у геноциді власного народу: СБУ затримала двох активістів

На Житомирщині Служба безпеки України затримала активістів місцевого осередку псевдонародовладдя, які заперечували збройну агресію рф проти України. Вони стверджували, що в нашій державі триває внутрішній громадянський конфлікт. Про це повідомили у прес-групі СБУ у Житомирській області.

«За матеріалами слідства, 43-річна житомирянка та 55-річний житель передмістя обласного центру «несли в маси» токсичні для України і вигідні для держави-агресора наративи. Сповідуючи псевдовчення про так зване «народовладдя», підозрювані вважали Україну не державою, а «корпорацією», та не визнавали її жодних діючих органів центральної та місцевої влади», – розповіли правоохоронці.

Зловмисники організовували «семінар» для декількох десятків своїх потенційних однодумців. На цьому зібранні житомирянка публічно переконувала аудиторію, що саме наша країна зацікавлена у війні, яка, з її слів, є громадянською, а не міждержавною.

Жінка стверджувала, що Україна криваво знищує власний народ та створює для своїх громадян умови для проживання, несумісні з життям.

Військовослужбовців Збройних Сил Україна вона називала «найманцями», «злочинцями приватної армії» та «вбивцями співгромадян».

Всі ці наративи знімали на відео та викладали на власному YouTube-каналі.

Слідчі СБУ повідомили зловмисникам про підозру у виправдовуванні та визнанні правомірною збройної агресії рф проти України. Триває досудове розслідування.