«Зимовий» випуск: в агроуніверситеті вручили 639 дипломів магістрам (ФОТО)

«Зимовий» випуск: в агроуніверситеті вручили 639 дипломів магістрам (ФОТО)

21% – «червоні» дипломи.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 26 січня відбувся урочистий випуск студентів одразу семи факультетів. Про це «Вголос.zt» повідомив проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук.

«Сьогодні урочистого вручили дипломи випускникам 7 факультетів: «Агрономічний», «Технологічний», «Лісового господарства», «Обліку та фінансів», «Екології і права», «Економіки та менеджменту» та «Інженерії та енергетики». Загалом дипломи отримали 639 студентів. З них – 131 диплом з відзнакою», – сказав проректор Мартинчук.

До слова, Житомирський національний агроекологічний університет – єдиний в державі аграрний вищий навчальний заклад екологічного спрямування та єдиний на Житомирщині національний ВНЗ, який є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся України (Житомирської, Рівненської, Волинської областей).

Нагадаємо: у лютому минулого року дипломи «магістрів» у Житомирському національному агроекологічному університеті отримали близько 600 студентів.

Leave a Comment