10 медиків постраждали від нещасних випадків, а двоє – захворіли на туберкульоз

10 медиків постраждали від нещасних випадків, а двоє – захворіли на туберкульоз

 Статистика.

У минулому році під час виконання службових обов’язків сталися нещасні випадки з 10 медичними працівниками. Про це повідомили у прес-центрі управління охорони здоров’я облдержадміністрації з посиланням на експерта за напрямом «Охорона праці та метрологія» Ольгу Кутіну.

У дорожньо-транспортних пригодах – п’ятеро потерпілих; троє потерпілих після падіння, в тому числі з висоти, один з них помер; двоє потерпілих від травм, заподіяних іншою особою.

«Так, зокрема, у 2018 році у закладах охорони здоров’я області зареєстровано вісім нещасних випадків, що пов’язані з виробництвом. Кількість потерпілих з втратою працездатності на один робочий день і більше, на які оформлені відповідні акти, становить 10 осіб, з них 7 – жінки. Сума штрафів, що сплачена посадовими особами за порушення вимог законодавства про охорону праці, пов’язаних з нещасним випадком – 255 грн», – розповіла Кутіна.

За її словами, чотири нещасні випадки на виробництві сталися в КУ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», де, зокрема, у ДТП травми отримали водій та два медпрацівники «швидкої».

У Центральній районній лікарні Бердичівського району стався один нещасний випадок зі смертельним наслідком.

По одному нещасному випадку трапилося в обласному протитуберкульозному санаторії для дорослих «Лісова казка», Хорошівській ЦРЛ, КП «Центр ПМСД» Житомира.

Крім того, минулого року було зареєстровано два випадки професійних захворювань на туберкульоз в обласному протитуберкульозному диспансері.

Нагадаємо, 133 жителі області торік померли від туберкульозу. Крім того, 766 нових випадків туберкульозу зареєстрували торік на Житомирщині.

Leave a Comment