10 молодих людей стали переможцями конкурсу листівок «Житомир: місця щасливих людей»

10 молодих людей стали переможцями конкурсу листівок «Житомир: місця щасливих людей»

Свої роботи підготували діти та молодь від 6 до 35 років.

У Житомирі 13 березня підбили підсумки конкурсу листівок «Житомир: місця щасливих людей», що відбувся у рамках проекту на грант міського голови для обдарованої молоді. Про це повідомила прес-служба міської ради.
За інформацією прес-служби, означена ініціатива реалізовувалася ЖОМГО «Паритет» у співпраці із управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту.

«Загалом на конкурс було подано 27 робіт, з них конкурсною комісією було відібрано 10, з яких було сформовано та надруковано набори подарункових листівок. Участь у конкурсі взяли діти та молодь від 6 до 35 років. Загалом було відзначено цінними подарунками та заохочувальними призами 19 учасників конкурсу листівок», – йдеться у повідомленні.

Організатори конкурсу ставили перед собою такі завдання: залучення молоді до візуалізації місць, які є найбільш привабливими та емоційно-комфортними для відвідування, перебування та/або проживання в місті Житомирі; формування почуття поваги та любові до рідного міста, бажання зробити його кращим; популяризація туристичної привабливості міста.

Нагадаємо, конкурс: школи Житомира можуть отримати навчальні кабінети природничо-математичного циклу. Виконком затвердить вартість атракціонів у житомирському парку.

Автор фото: прес-служба міської ради.

Leave a Comment