106 ДТП “побачили” відеокамери у Житомирі. Нагляд ведеться цілодобово

106 ДТП “побачили” відеокамери у Житомирі. Нагляд ведеться цілодобово

Інформація з камер передається у режимі онлайн.

За допомогою камер відеоспостереження «Безпечне місто» у Житомирі з квітня минулого року до 1 січня було зафіксовано 156 подій: 106 дорожньо-транспортних пригод, 12 порушень в системі життєзабезпечення тощо. Про це повідомила прес-служба міської ради.

Нині у місті встановлено 180 відеокамер. Найближчим часом у місцях масового скупчення людей додатково буде встановлено ще 45 камер відеоспостереження.

«Нагляд ведеться на зупинках громадського транспорту, паркових зонах, у навчальних закладах та медичних установах. Також нашою вимогою є встановлення відеонагляду в закладах, де ведеться нічна торгівля. Це дозволяє контролювати продаж алкоголю у нічний час та допомагати правоохоронним органам оперативно розкривати ті чи інші правопорушення», – сказав міський голова Сергій Сухомлин.

Інформація з камер надається в режимі оnline черговому Житомирського відділу поліції. Завдяки відеоспостереженню досліджується транспортні навантаження на перехрестях міста.

За три роки на програму «Безпечне місто», у тому числі ЗОШ та медзаклади, було витрачено 4,9 млн грн.

Нагадаємо, поліція просить міську раду дозволити евакуювати автомобілі, які заважають прибиранню снігу. Проект «Безпечне місто» презентували у Радомишльському відділенні поліції.

Leave a Comment