Житомирські школярі взяли участь у тренінгу “Спорт заради розвитку”

Житомирські школярі взяли участь у тренінгу “Спорт заради розвитку”

Заняття пройшло у ЗОШ № 17.

У пілотному соціально-спортивному тренінгу для дітей «Спорт заради розвитку» взяли участь 22 житомирські школярі віком 14 – 15 років. Заняття відбулося 31 січня на базі Житомирської загальноосвітньої школи № 17. Про це повідомила прес-служба міської ради.

За інформацією прес-служби, заняття проводив тренер з питань розвитку партнерства в спорті заради соціальних змін Віталій Скороход за підтримки міської ради та участі фахівців із соціальної роботи Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«Під час занять спортом заради розвитку кожна людина самовдосконалюється: вона відкриває свій потенціал і власні можливості, свої межі досягнень та свою перемогу. Відбувається внутрішній розвиток особистості», – пояснив Віталій Скороход.

Під час заняття учні охопили соціальні теми: партнерство, довіра та підтримка, впевненість, робота над помилками та подолання перешкод, здоровий спосіб життя, правила дорожнього руху.

Нагадаємо, для єдиної в Житомирі школи стрільби з лука, де навчається 10 дітей, придбали спортивний інвентар. Спортзал, їдальню та актову залу відремонтували у трьох житомирських школах.

Автор фото: прес-служба міської ради.

Leave a Comment