11-річний хлопчик, який отримав на пожежі близько 60 % опіків тіла, помер у лікарні

11-річний хлопчик, який отримав на пожежі близько 60 % опіків тіла, помер у лікарні

Рятувальники розповіли подробиці трагедії у Радомишльському районі.

У Радомишльському районі помер у лікарні 11-річний хлопчик, який отримав на пожежі близько 60 % опіків тіла. Про це повідомили в управлінні ДСНС України у Житомирській області. Майже 2 тижні лікарі боролися за життя дитини, однак ураження виявились непереборними.

«Горе спіткало багатодітну сім’ю із села Спірне Радомишльського району. У той роковий день в оселі знаходилось троє дітей, батьків вдома не було. За словами рятувальників, на момент їх прибуття до місця надзвичайної події будинок горів уже по всій площі. Якби трохи раніше виявили загоряння, то й наслідки могли бути не такими плачевними.  Діти намагалися розпалити грубу, але щось пішло не так. Полум’я уразило 11-річного Святослава, після чого діти запанікували і не знали, що їм робити. Мама залишила малят ненадовго… Повезла сина-військовослужбовця проводжати з відпустки на службу, а чоловік мав повернутися зі зміни. Хто ж міг подумати, що станеться така біда.

На щастя, під час пожежі швидко зорієнтувалася 14-річна дівчинка. Вона покинула палаючу оселю та встигла винести свого 11-річного братика. Сама сестра серйозних тілесних ушкоджень не отримала, а от хлопчика вогняна стихія не пошкодувала. Маленький Святослав отримав близько 60 % опіків тіла. Майже 2 тижні лікарі боролися за життя дитини, однак ураження виявились непереборними для організму хлопчика», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у райцентрі на Житомирщині 5 березня сталася трагедія. У одній із квартир виявили всім тіл людей. Серед них – двоє дітей.

Leave a Comment