У Житомирі будівельники знайшли у привозному ґрунті міну

У Житомирі будівельники знайшли у привозному ґрунті міну

Викликали рятувальників.

У Житомирі 11 березня під час будівництва житлового будинку робітники знайшли мінометну міну. Про це повідомила прес-служба управління ДСНС України у Житомирській області.

«Під час проведення будівельних робіт на приватній території робітники виявили у привозному насипному ґрунті предмет, що був зовні схожий на боєприпас. По прибуттю на виклик рятувальники ідентифікували знахідку як 82 мм мінометна міна часів минулих війн», – йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, 12 березня група піротехнічних робіт управління ДСНС України у Житомирській області знищила вибухонебезпечний предмет.

«Помітивши вибухонебезпечний предмет чи щось зовні схоже на нього, негайно телефонуйте за номером «101». Заборонено: чіпати, розбирати чи розпилювати боєприпаси, переносити та перекочувати їх з місця на місце», – додали в управлінні.

Нагадаємо, оперативники Малинського відділення поліції 13 січня виявили за місцем проживання 19-річного студента мінометну міну, понад 200 патронів та багнет до гвинтівки Мосіна.

 

Leave a Comment