11 учнів ліцею з гепатитом А госпіталізували до лікарні

11 учнів ліцею з гепатитом А госпіталізували до лікарні

У Черняхівському районі виявили спалах небезпечної інфекції.

У Зороківському козацькому ліцеї Черняхівського району зареєстровано спалах вірусного гепатиту А. Як наслідок, 11 дітей знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Житомирської обласної дитячої лікарні з діагнозом «вірусний гепатит А». Перебіг захворювання у всіх хворих легкої форми. Про це повідомила прес-служба головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області.

«З метою локалізації та ліквідації спалаху проводиться комплекс протиепідемічних заходів. Для лабораторних досліджень в ліцеї та домашніх вогнищах відібрано зразки питної води, взято гігієнічні змиви з об’єктів довкілля, обстежені контактні особи. Проведена заключна дезінфекція, за контактними встановлено медичне спостереження», – йдеться у повідомленні.

Протиепідемічні заходи у вогнищі тривають. Ситуація перебуває на контролі головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Нагадаємо, після весілля на лікарняних ліжках опинилися більше двох десятків гостей. Від отруйної горілки померла одна людина, ще двоє – у реанімації.

Leave a Comment