Несподівано: у житомирських маршрутках демонтують магнітоли

Житомирським перевізникам рекомендують демонтувати у маршрутних “таксі” магнітоли або будь-які інші пристрої для трансляції музики. Таке рішення було прийняте на засіданні виконавчого комітету міської ради 19 жовтня.

У ході обговорення питання щодо трансляції “блатняка” та шансону в житомирських маршрутках члени міськвиконкому прийняли одностайне рішення. Шансон у громадському транспорті забороняти не будуть. Натомість перевізникам рекомендують демонтувати магнітоли або будь-які інші пристрої для трансляції музики. З цією метою міська рада укладе додаткові угоди з перевізниками.

Нагадаємо, заборонити слухати у громадському транспорті “блатняк” запропонувала депутат обласної ради Олена Галагуза. Відповідну пропозицію внесли до порядку денного виконкому. Дехто з членів виконкому запропонував не заборонити шансон, а рекомендувати перевізникам транслювати високоякісну українську та європейську музику. Також була пропозиція про внесення змін до договорів з перевізниками щодо трансляції відповідної музики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *