12 випадків кору зареєстрували в області лише за тиждень

12 випадків кору зареєстрували в області лише за тиждень

Епідемічна ситуація з кору станом на 22 лютого.

В області продовжує зростати кількість захворілих кором. За останній тиждень зареєстрували 12 випадків. Про це 22 лютого повідомили у ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”.

“Всього станом на 22 лютого на кір захворіли  29 осіб, у тому числі  14 дорослих та 15 дітей. Серед дітей найбільш вразливі вікові категорії дітей  до року. Захворювання реєструють у Житомирі – 22 випадки, Попільнянському районі – 4 випадки, Андрушівському, Житомирському та Чуднівському районах – по 1 випадку. У 25 захворілих були відсутні щеплення. Всі випадки лабораторно  підтверджені вірусологічною лабораторією ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України». На стаціонарному лікуванні знаходилися 26 хворих”, – йдеться у повідомленні.

До слова, високий рівень захворюваності серед дітей до року, що не досягли щеплювального віку свідчить про відсутність колективного імунітету. А тому можливе подальше розповсюдження кору та поява нових випадків.

Нагадаємо, у декількох районах області зафіксували епідемію грипу та ГРВІ. Майже 200 навчальних закладів області закриті на карантин.

Leave a Comment