Увага! У Житомирі розшукують 29-річну Олену Шкробу

У Житомирі розшукують 29-річну Олену Шкробу жительку Вінницької області. За наявною інформацією може перебувати у Житомирі, займатися збиранням вторинної сировини, склопосуду, макулатури, яку надалі реалізовує в приймальних пунктах. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

“Жінка проживає у селі Крикливець Крижопільського району Вінницької області. Вона 25 серпня минулого року зібрала свої речі та пішла з дому. До теперішнього часу жінка додому не повернулась, її місцеперебування невідоме. Жінка раніше вже неодноразово йшла з дому. За наявною інформацією може перебувати у Житомирі, займатися збиранням вторинної сировини, склопосуду, макулатури, яку надалі реалізовує в приймальних пунктах”, – йдеться у повідомленні.

Її прикмети: зріст близько 168 см, обличчя овальне, волосся пряме світле довге, брови дугоподібні, очі темні, ніс прямий, губи тонкі, підборіддя, що виступає, вуха відстовбурчені, мочки вух з проколом.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо місця знаходження Олени Шкроби, повідомте за телефонами: (0412) 40-74-20 або «102» чи зверніться до найближчого відділу поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *