135 годинників з камінням від Swarovski хоче купити обласна рада

135 годинників з камінням від Swarovski хоче купити обласна рада

На Prozorro вже відкриті торги.

Житомирська обласна рада планує придбати 135 наручних годинників в оксамитових футлярах. На це з обласного бюджету витратять 70 тис. грн. Відповідні торги вже розпочалися на Prozorro.

Зокрема, мова йде про 75 чоловічих та 60 жіночих. Крім того, є ряд технічних вимог, які обласна рада просить виконати у потенційного надавача послуг. Годинники мають бути певної марки та з використанням жовтої позолоти. А на циферблаті – зображений герб Житомирської області з написом «Житомирська обласна рада».  Інкрустація циферблату: каміння від Swarovski.

До укладання договору Учасник повинен надати Замовнику по одному примірнику годинників в оксамитових футлярах для погодження”, – йдеться в конкурсній пропозиції.

Початок аукціону – 18 жовтня.

Нагадаємо, що управління культури Житомирської міської ради  планує закупити 100 пристроїв для приготування меленої кави “френч-прес” з логотипом міста. Відповідне оголошення про проведення закупівлі розміщене на ресурсі “Prozorro”. За 100 френч-пресів управління культури обіцяє заплатити 22 тис. грн. Крім того, планують придбати термочашки з логотипом Житомиpа, брелоки, значки та ручки.

Leave a Comment