136 малинчан зняли з квартирного обліку, бо не підтвердили необхідність у квартирах

Жителів малина, які не підтвердили необхідність перебування на квартирному обліку, зняли з нього. Відповідне рішення прийняв Малинський виконавчий комітет від 26.08.2016 № 175 «Про впорядкування квартирної черги». Відповідно до документа з квартирного обліку зняли 136 осіб. Про це повідомила прес-служба Малинської міської ради.

«Керуючись п.п. 2 п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи щорічні повідомлення в місцевих засобах масової інформації про обов’язкове поновлення громадянами, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку за місцем проживання документів облікових справ, та з метою впорядкування квартирної черги, виконавчий комітет міської ради вирішив зняти з квартирного обліку громадян як таких, що не підтвердили необхідність подальшого перебування на квартирному обліку за місцем проживання (десять та більше років не поновлюють документи облікових справ)», – зазначено у документі.

Серед осіб, яких зняли з квартирного обліку, найдовший термін перебування у черзі становив 30 років, найкоротший – 10.

рішення_виконкому

Нагадаємо, у Житомирі чотири родини десантників отримали квартири. У Коростені військовослужбовцям вручили 23 ордери на квартири.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *