Депутати міської ради відмінили своє рішення – голосувати на сесіях без обговорень

Депутати Житомирської міської ради проголосували за відміну рішення – голосувати за питання порядку денного без обговорень. Таку пропозицію вніс депутат міської ради від ВО “Батьківщина” Валерій Горб. “За” проголосували 25 депутатів із 38 присутніх.

Я пререконаний, що рішення, яке ми прийняли на попередній сесії було необдумане. Тому прошу відмінити його, щоб ми могли обговорювати питання, за які голосуємо“, – сказав Горб.

Зауважимо, голосувати без обговорень запропонував депутат міської ради, радник міського голови Юрій Мойсеєв на сесії міської ради 21 липня. Тоді більшість депутатів підтримали цю пропозицію. А депутати ВО “Батьківщина” та Радикальної партії у знак протесту залишили сесійну залу.

Нагадаємо, депутат міської ради Ірина Ярмоленко заявила, що, заборонивши обговорювати порядок денний у ході голосування, у міській раді згвалтували свободу слова. А депутат Любов Цимбалюк наголосила, що прийнятим рішенням влада відгородилася від людей і буде виробляти те, що вважатиме потрібним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *