14-річна спортсменка з Житомирщини стала чемпіонкою України з важкої атлетики

1На Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років юна спортсменка з Житомирщини Вікторія Бронікова виборола 1 місце. Змагання відбулися 10 жовтня  у Миколаєві. Про це повідомив тренер двчинки Василь Мельник, – інформує прес-служба облдержадміністрації.

«Вікторія отримала перемогу на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років. Виступала у категорії 81 кг та підняла в сумі 122 кг. Зараз Вікторії 14 років, тому на наступний рік теж плануємо брати участь. І сподіваємося, що вона займатиметься важкою атлетикою і надалі у вищих вікових категоріях», – сказав тренер.

До слова, Вікторія навчається у Першотравенській загальноосвітній школі та є вихованкою Баранівської дитячо-юнацької спортивної школи. Минулого року виборола бронзу на Чемпіонаті України з важкої атлетики.

Нагадаємо, житомирянин завоював “золото” на Кубку світу зі спортивної гімнастики. Три золоті нагороди на Кубку України з легкої атлетики здобув спортсмен з Житомирщини.