Три золоті нагороди на Кубку України з легкої атлетики здобув спортсмен з Житомирщини

З 27 по 30 червням у місті Бахмут Донецької області відбувся Кубок України з Легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, вадами  розумового та фізичного розвитку та з ураженнями опорно-рухового апарату. Спортсмен з Житомирщини виборов три  золоті нагороди. Про це повідомила прес-служба Житомирського РЦ “Інваспорт”.

«Микола Жабняк гідно представив Житомирську область на змаганнях і показав високі результати у своїх дисциплінах здобувши всі перші місця. Зокрема, у штовхання ядра на 13 м. 46 см., у метанні спису на 38 м. 50 см., у метанні диску на 49 м. 65 см», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що  студент з вадами опорно-рухового апарату завоював «бронзу» на Кубку України. Три медалі на чемпіонаті України завоювали легкоатлети з Житомирщини серед спортсменів з інвалідністю.