166 мільйонів сплатили жителі області за житлово-комунальні послуги у січні

166 мільйонів сплатили жителі області за житлово-комунальні послуги у січні

Житомиряни розрахувалися за послуги на майже 77 мільйонів.

У січні жителі області сплатили за житлово-комунальні послуги, враховуючи погашення боргів попередніх періодів, 166 млн грн, що становить понад 65 % від нарахованих за цей період сум. Про це повідомила прес-служба головного управління статистики у Житомирській області.

“На кінець січня заборгованість населення за централізоване опалення та гаряче водопостачання становила майже 169 млн грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – майже 38 млн грн, за вивезення побутових відходів – понад 5 млн грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 4,5 млн грн. За рахунок перевищення нарахованих бюджетних коштів (призначені субсидії) організаціям, що надають домогосподарствам послуги газопостачання, над вартістю фактично спожитих послуг, заборгованість населення з оплати цього виду послуг на кінець січня була відсутня”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, на кінець січня населення заборгувало понад 66 млн грн за електропостачання.

До слова, житомиряни сплатили у січні за житлово-комунальні послуги понад 77 млн грн, що становить 67 % від нарахованих сум. Заборгованість упродовж січня збільшилась на 25 % і на кінець місяця становила майже 189 млн грн. За спожиту електроенергію жителі міста на кінець січня заборгували більше 17 млн грн.

Нагадаємо, цьогоріч ширше коло громадян зможе отримати безоплатну правову допомогу. Більше, ніж 14 тисяч безробітних області отримують допомогу від держави.

Leave a Comment