Сухомлин підтвердив, що «Ві.Ай.Пі.» подала в суд на Житомирську міську раду

Представники львівської «Ві. Ай. Пі. будівельна компанія» таки подала до суду на мерію. Цей факт 14 березня під час власного брифінгу підтвердив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин. Раніше заступник Сухомлина Матвій Хренов запевняв, що у міській раді жодних відомостей про судовий позов немає.

«Вони дійсно подали в суд на міську раду. Я про це говорив і раніше. На даний момент у нас є домовленість, що львівська компанія «Ві.Ай.Пі.» разом зі своїми представниками з 15 березня проведуть буріння для того, щоб перевірити готовність ґрунту, що він розмерзся і можна починати працювати. Після цього компанія почне працювати над усуненнями недоліків, які виникли з їх вини», – сказав міський голова.

Разом із тим, Сухомлин додав, що не знає, чи відкликатиме свій позов «Ві. Ай. Пі» у зв’язку із тим, що львів’яни та міська рада таки знайшли спільну мову.

Нагадаємо, що у міській раді не знають, чи судяться з ними львів’яни. На вулицях Київській, Великій Бердичівській та Театральній плитку обіцяли покласти за два місяці.

Автор: Юлія РАДЬКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *