17-річний житель Новоград-Волинського району, якого обвинувачують у вбивстві односельчанки, нападав на жінок й раніше

17-річний житель Новоград-Волинського району, якого обвинувачують у вбивстві односельчанки, нападав на жінок й раніше

Селянину загрожує довічне позбавленням волі.

Житомирська обласна прокуратура забезпечує публічне обвинувачення  стосовно неповнолітнього жителя Новоград-Волинського району, якого обвинувачують у скоєнні особливо тяжких кримінальних правопорушень. Зокрема, 23 лютого відбулося підготовче судове засідання, у якому прийнято рішення про призначення до розгляду обвинувального акту за п.7 ч.2 ст. 115 (умисне вбивство з хуліганських мотивів), ч.1 ст. 187 (розбій) КК України. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

За даними досудового слідства, 17-річний житель Новоград-Волинського району у серпні 2020 року умисно вбив 40-річну жінку, коли та поверталася після третьої години ночі додому.

“Цинічне вбивство викликало значний резонанс серед місцевих жителів та занепокоєння щодо безпеки проживання у селі, у зв’язку з чим громада звернулася до правоохоронців щодо оперативного, повного та об’єктивного розслідування злочину.

Крім цього, в ході слідства встановлено, що неповнолітній у грудні 2019 року скоїв ще й розбійний напад. Увечері, після 23.00 год., напав на 47-річну односельчанку та, застосувавши насильство, забрав сумочку з речами, мобільний телефон і 700 грн”, – йдеться у повідомленні.

Санкцією ст. 115, ч. 2 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Нагадаємо, у вбивстві жительки Яруня, яку сусіди знайшли на дорозі, підозрюють 17-річного хлопця. У Новоград-Волинському районі знайшли тіло задушеної жінки. Повідомлення до поліції надійшло близько 4:50 від жителя села. За словами заявника, він виявив тіло жінки в одному з провулків.

 

Leave a Comment