У Коростишівському районі депутат райради незаконно видобув граніту на 26,6 млн грн

У Коростишівському районі депутат райради незаконно видобув граніту на 26,6 млн грн

Прокуратура повідомила про підозру.

У Коростишівському районі депутат райради незаконно видобув граніту на 26,6 млн грн – прокуратура повідомила про підозру. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

За даними слідства, депутат райради минулого скликання, засновник і директор товариства з обмеженою відповідальністю, відповідно до одержаного дозволу, протягом п’яти років видобував камінь габро на земельній ділянці родовища, розташованого на території Кам’янобрідської сільської ради Коростишівського району.
Однак, коли у листопаді 2019 року термін дії дозволу закінчився, підозрюваний не вжив передбачених законом заходів для продовження ліценції, а надав вказівку начальнику дільниці кар’єру продовжувати промисловим методом видобувати корисну копалину загальнодержавного значення.
Унаслідок протиправних дій депутатом та його спільником незаконно видобуто 10,5 тис. м3 каменю габро на загальну суму 26,6 млн грн.

“Житомирською обласною прокуратурою 24.02.2021 депутату Коростишівської райради, директору приватного товариства повідомлено про те, що він підозрюється у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення, що спричинило інші тяжкі наслідки, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 240 КК України).
Також процесуальним прокурором повідомлено про підозру спільнику депутата – начальнику дільниці кар’єру – у скоєнні аналогічного кримінального правопорушення”, – йдеться уповідомленні.

Незаконні гранітні оборудки викрито Житомирською обласною прокуратурою спільно з УСБУ в області.

Нагадаємо, На Житомирщині СБУ задокументувала нелегальний видобуток граніту на 12,5 мільйона гривень. Справу щодо незаконної видачі дозволу на видобуток бурштину в Олевському районі знову розглядатиме суд.

Джерело фото: мережа Інтернет.

Leave a Comment