2,5 мільйона витратить міська рада на комп’ютеризацію медичної мережі міста

2,5 мільйона витратить міська рада на комп’ютеризацію медичної мережі міста

У минулому році закупили 37 комп’ютерів і сервер.

На впровадження програми «Поліклініка» у Житомирі у 2017 році планується витратити 2,5 млн грн. Про це повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

За інформацією прес-служби, у 2016 році на заміну старої комп’ютерної техніки – 2000, 2001 років випуску, придбання серверу, а також на створення сучасної комп’ютерної локальної мережі в 2016 році з міського бюджету було виділено кошти на загальну суму понад 677 тис. грн.

«У липні 2016 року було закуплено 37 комп’ютерів та сервер. Упродовж вересня змонтовано комп’ютерну локальну мережу, в листопаді 2016 року було підписано договір на постачання та впровадження програмного забезпечення «Доктор Елекс» у кількості 17 примірників (робочих місць), що встановлені в реєстратурі, лабораторії, рентгенологічному відділенні та кабінетах сімейних лікарів поліклініки № 2. Упродовж нинішнього року міська влада планує комп’ютеризувати медичну мережу міста», – йдеться у повідомленні.

Програма «Поліклініка» розділена на ІІІ етапи, під час яких уже автоматизували реєстратуру, внесли інформацію про персонал медичного закладу, первинну інформацію про пацієнтів, web-доступ до електронної черги пацієнтів, створили можливість запису на прийом до лікаря через Інтернет. Медична електронна система дозволить пацієнту мати доступ до своєї медичної карти у медустановах міста.

Презентували сучасну систему електронної реєстрації у поліклініці № 2 КУ «Центральна міська лікарня № 1 м. Житомира» 20 січня.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров’я Уляна Супрун назвала Житомир містом, де уже відбувається реформа системи охорони здоров’я. Майже 50% ліжкового фонду можуть скоротити в обласній психлікарні.

Leave a Comment