2,6 мільйони гривень жителі області сплатили за право торувати алкоголем і цигарками

2,6 мільйони гривень жителі області сплатили за право торувати алкоголем і цигарками

Це лише за два місяці…

За право торгувати алкоголем і тютюном жителі області сплатили державі 2,6 млн грн. Про це повідомила прес-служба ГУ ДФС у Житомирській області.

«Як повідомляють в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, надходження від ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за січень – лютий 2016 року становлять 2,6 млн грн. Фахівці констатують збільшення надходжень порівняно з аналогічним періодом минулого року на 304,4 тис. грн.», – йдеться у повідомленні.

За дві місяці цього року в головному управлінні ДФС області було видано 870 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, а це на 116 ліцензій більше, ніж на цю дату торік.

Фіскальна служба продовжує здійснювати контроль за суб’єктами господарювання, що здійснюють роздрібну або оптову торгівлю підакцизними товарами. Так, на даний час проведено 42 фактичні перевірки таких суб’єктів, за результатами яких застосовано фінансових санкцій на загальну суму понад 270 тис. грн.

Особлива увага податківців – за дотриманням законодавства щодо продажу алкоголю та цигарок неповнолітнім. У поточному році за дане правопорушення вже анульовано три ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Нагадаємо, 15,9 мільйонів гривень «армійського податку» надійшло до бюджету від жителів області у лютому.

 

Leave a Comment