Італійці пропонують довгострокове інвестування в обмін на надра

Днями  відбулася зустріч першого заступника голови Житомирської облдержадміністрації Геннадія Дмитренка з представниками італійських компаній Antolini S.p.a, Favorita та  Marmi Valpolicella S.a.s. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації

На зустрічі представники італійських компаній висловили зацікавленість інвестиційним середовищем країни і приходом на український ринок корисних копалин на довгостроковій основі.

У свою чергу, перший заступник голови облдержадміністрації  Геннадій Дмитренко  заявив про готовність української сторони всіляко сприяти впровадженню італійських технологій у геологорозвідувальній роботі та безпосередньо видобуванні.

Варто зауважити, що представники італійських компаній  Анжело Мартеллетто (Angelo Martelletto) –  компанія Antolini S.p.a, Вадим Остапчук (Vadym Ostapchuk) – компанія Favorita, Марко Фазолі (Marco Facoli) – засновник компанії  Marmi Valpolicella S.a.s. вже розвивають спільний пілотний проект на Олегівському родовищі Житомирської області, який вважається одним із найбільших родовищ лабрадориту.

За підсумками зустрічі перший заступник голови облдержадміністрації  Геннадій Дмитренко завірив італійську делегацію  усесторонній підтримці та гарантував плідну співпрацю.

Нагадаємо, що напередодні представники трьох провідних італійських компаній з обробки і  видобутку каменю Antolini S.p.a, Favorita та Marmi Valpolicella S.a.s зустрічалися з  т.в.о.голови Держгеонадр Миколою Бояркіним.

Довідково: Favorita понад 50 років працює з природним камінням, використовуючи сировину (мармур, граніт, онікс) з кращих кар’єрів світу. Постійно удосконалюючи процеси і технології обробки та підвищуючи кваліфікацію персоналу виготовляє великий асортимент високоякісної продукції. Комерційна мережа Favorita spa має представництва на чотирьох континентах і провадить політику подальшого комерційного розширення на місцевих і міжнародних ринках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *