20-річного жителя Баранівки судили за ухилення від армії

20-річного жителя Баранівки судили за ухилення від армії

2 роки обмеження волі з іспитовим строком 1 рік.

Баранівський районний суд визнав винним місцевого жителя в ухиленні від призову на строкову військову службу та призначив покарання у вигляді 2 років обмеження волі з іспитовим строком 1 рік. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області. Наразі вирок суду набув законної сили.

«Установлено, що 20-річний житель Баранівки, який перебуває на військовому обліку та є військовозобов’язаним, категорично відмовився від призову на військову службу у Збройні Сили України. Новоград-Волинською місцевою прокуратурою забезпечено публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом відмови від призову на військову службу у Збройні Сили України, за ст. 335 КК України.  Вироком Баранівського районного суду чоловіка визнано винним в ухиленні від призову на строкову військову службу та затверджено угоду про визнання винуватості з призначенням покарання у виді 2 років обмеження волі з іспитовим строком 1 рік», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, поліцію звільнили від розшуку призовників, які ухиляються від армії. Такі зміни Парламент вніс до закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”. Із статті 38 виключили майже всі положення, що стосуються обов’язків поліції щодо ухильників. Житлово-експлуатаційні організації також більше не повідомлятимуть про виклик і не надаватимуть дані призовників до військових комісаріатів. Натомість сповіщати про виклик у військкомати зобов’язали керівників підприємств, навчальних закладів, органи місцевого самоврядування та трудові колективи.

Leave a Comment