Житомиряни просять мерію відмовитися від приватних перевізників

Житомиряни просять мерію відмовитися від приватних перевізників

Триває збір підписів.

Житомиряни просять Житомирську міську раду повністю відмовитися від приватних перевізників. А маршрутами, які вони обслуговують, пустити комунальні комфортабельні автобуси. Відповідну електронну петицію 17 липня зареєструвала житомирянка Ірина Кисельова.

«Весь транспорт міста Житомира – громадський, ніяких приватних перевізників! Влада міста повинна закупити комфортабельні автобуси (зручність для людей-інвалідів, батьків з дітьми у візочках), і пустити їх на наявні маршрути приватних перевізників з чітким графіком перевезень», – йдеться у тексті електронного звернення.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

До слова, 2 червня набуло чинності рішення виконавчого комітету від 16.05.2017 № 456 «про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті громадського користування». Вартість разового квитка в міських маршрутних «таксі» тепер становить 5 грн. А ряд пільгових категорій громадян, зокрема, й пенсіонери – мають право їздити безкоштовно.

Нагадаємо, встановити платний проїзд у маршрутних «таксі» та електротранспорті для житомирських пенсіонерів просить автор електронної петиції, яку оприлюднили на сайті міської ради 11 липня. За його словами, пенсіонери зловживають своїм правом на безкоштовний проїзд.

Leave a Comment