210 тисяч жителів області оформили закордонні паспорти

210 тисяч жителів області оформили закордонні паспорти

З часу впровадження «бевізу».

 З 11 червня 2017 року, коли Європейський Союз запровадив безвізовий режим для громадян України – власників біометричних паспортів для виїзду за кордон, в майже 210 тисяч жителів області скористались такою адміністративною послугою та оформили закордонні паспорти. Про це повідомили в управлінні ДМС у Житомирській області.

«За 2 роки у Житомирі такий паспорт оформили 73,5 тисячі громадян, лише у чотирьох містах обласного підпорядкування біометричні документи для виїзду за кордон оформили більше 52 тис. жителів, зокрема: у Бердичеві – 15 тис. 822, у Коростені – 11 тис. 659, Новоград-Волинському – 18 тис. 200 та Малині 6 тис. 593. Інші оформили у територіальних підрозділах Міграційної служби області. Лише з початку поточного року в УДМС оформили паспорти громадян України для виїзду за кордон більше 41,5 тисяч жителів області», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що для тих, хто вже оформив біометричний закордонний паспорт і має бажання подорожувати Європою, вкрай важливо дотримуватися правил «безвізу». Ключові вимогами безвізового режиму є виключно приватні поїздки (для працевлаштування потрібен дозвіл відповідної країни), перебування у країнах ЄС не більш як 90 днів протягом 180 днів (міграційний калькулятор, який дозволяє обчислити дозволений строк перебування, є у розділі «Електронні сервіси» на офіційному веб-сайті Міграційної служби), дотримання вимог країни перебування щодо матеріального забезпечення (розраховується на кожний день перебування).

Leave a Comment