Дозвілля – частина розвитку дитини

Дозвілля – частина розвитку дитини

bro.zt.ua

Розваги, відпочинок, спілкування – все це позитивно впливає на дітей, та якщо поєднати всі ці фактори в одне ціле, то дозвілля дитини стане важливою складовою її розвитку.

У Житомирі існують клуби, центри і школи для для творчого та інтелектуального виховання дітей та підлітків. Інтернет-магазин Discount Shop BRO пропонує ознайомитись з декількома такими закладами.

Змалечку в дітях проявляється зацікавленість до творчості та до спорту, тому танець – це найкращий варіант вгамувати ці дві потреби. Для того, щоб танцювати гарно і професійно необхідно навчатися у спеціалізованих школах, де навчають кваліфіковані хореографи.

Центр танцюAVANTE запрошує дітей віком від 3 років на навчання за авторською методикою в напрямках: Baby Contact, Baby Dance, BodyBallet, балет, танець модерн з елементами акробатики та імпровізації.

В закладі працюють професійні, відповідальні та уважні викладачі, які мають індивідуальний підході до кожного учня. Це є гарантом приємної атмосфери, фізичного розвитку та розвитку дитини, як особистості.

Центр танцю “AVANTE” допомагає розвивати професійні танцювальні здібності.

Сімейних хабЛіто подарує вашій дитині та усій сім’ї незабутні враження і позитивні емоції.

Місія даного центру полягає в створенні ігрової та цікавої атмосфери для розвитку діточок та відпочинку для всієї родини.

Сімейних хаб створив усі необхідні для цього умови та надає широкий спектр послуг:

  • Організація та проведення свят та днів народжень.
  • Розважальні програми з професійними аніматорами.
  • Унікальна послуга для мам “Вільна мама”, яка надає змогу залишати дитину на повну відповідальність няні.
  • Ігрова кімната, яка має безліч іграшок та устаткована речами для розваг.

Діяльність центру також направлена на розумовий, емоційний, психологічний, естетичний та фізичний розвиток дитини. Тут надаються послуги логопеда, дефектолога, психолога, кваліфікованих інструкторів та педагогів.

Детальну інформацію про послуги Ви можете дізнатись на сайті bro.zt.ua

Сторінка у Facebook: facebook.com/broztua/

Сторінка в Instagram: instagram.com/discountshopbro/

Leave a Comment