243 тисячі заплатять за чотири “піднятих” пішохідних переходи у Житомирі

243 тисячі заплатять за чотири “піднятих” пішохідних переходи у Житомирі

У Житомирі до кінця року планують облаштувати перехрестя з “піднятими” пішоходними переходами, які одночасно виконуватимуть функцію “лежачого поліцейського”. Про це “Вголос.zt” розповів заступник міського голови Дмитро Ткачук.

За його словами, проведення капітального ремонту перехрестя вулиць Лесі Українки – Юрка Тютюнника з влаштуванням таких переходів міському бюджету обійдеться у 243 тис. грн.

На облаштування всього перехрестя – підняття чотирьох переходів і центру перехрестя до рівня тротуару у бюджет закладено 243 тис. грн. За ці ж кошти буде облаштована і ливнева каналізація. Після ремонтних робіт перехід буде виконувати ще й функцію безбар’єрності для людей на візках та мам із колясками, а також – роль “лежачого поліцейського””, – розповів він.

Висота такого пішохідного переходу має бути близько 12 см.

За словами заступника голови міської ради, роботи розпочнуться, як тільки знайдеться підрядник. Основною вимогою до підрядників є терміни виконання робіт, адже зробити цей перехід потрібно якнайшвидше.

Нагадаємо, що у Житомирському районі триває  капітальний ремонт автомобільної дороги від траси Київ-Чоп до села Садки. Згідно проекту заплановано відновити 0,48 км дорожнього покриття на умовах співфінансування з сільського та районного бюджетів. Наразі більшість робіт уже виконано й підрядник запевняє про їх швидке завершення. Крім того, по вулиці Київській вже понад місяць триває капітальний ремонт тротуарів. Роботи здійснюються на відрізку від вулиці Небесної Сотні до майдану Соборного.  І хоча виконавець проекту ТОВ «ВІ. АЙ. ПІ. Будівельна компанія» зі Львова пообіцяла завершити ремонт на вулиці Київській, Великій Бердичівській та Театральній протягом двох місяців, попереду залишається ще дуже великий обсяг робіт.

Leave a Comment