Конкурс на соцзахист безхатченків за бюджетні кошти виграла громадська організація «Милосердя»

Конкурс на соцзахист безхатченків за бюджетні кошти виграла громадська організація «Милосердя»

У конкурсі взяли участь дві організації.

ГО «Милосердя» стала переможцем конкурсу та отримає з міського бюджету 69,3 тис. грн  для здійснення заходів, спрямованих на соціальний захист бездомних осіб. Відповідний конкурс був оголошений рішенням виконавчого комітету міської ради №845 від 07.09.16. Заявки щодо участі в конкурсі подали дві організації – ЖОГО «Милосердя» та ГО «Збережемо ліси Полісся». Днями конкурсна комісія оголосила переможця. Про це повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

«Законом України «Про соціальні послуги» передбачено, що органи місцевого самоврядування визначають потреби у соціальних послугах їх видах й обсягах та забезпечують їх надання, у тому числі шляхом соціального замовлення та на конкурсній основі укладають з суб’єктами – надавачами соціальних послуг – договір щодо умов фінансування та вимог до обсягу, порядку та якості послуг. З метою розв’язання проблеми бездомних людей та надання їм соціальних послуг ми і оголосили даний конкурс», – говорить директор Департаменту праці та соціального захисту населення Вікторія Краснопір.

За умовами конкурсу, претенденти повинні були надати пропозиції щодо створення в місті комплексного закладу для осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, з забезпеченням соціально-побутових, юридичних, психологічних, консультативних послуг. Крім того, учасникам необхідно було запропонувати також своє фінансове забезпечення функціонування такого закладу.

Комплексний заклад для безпритульних осіб функціонуватиме за адресою:  провулок 1-й Іподромний, 15-А.

Нагадаємо, у центрі для безхатченків ремонтують інвалідні візки та добудовують гуртожиток (ВІДЕО). У Коростені почали працювати пункти для обігріву безхатченків.

Leave a Comment