26 тисяч витратять у Коростені на статуетки “Гордість міста”

26 тисяч витратять у Коростені на статуетки “Гордість міста”

Сотню відзнак придбають бюджетним коштом.

Коростенська міська рада придбає 100 статуеток “Гордість міста” за 26 тис. грн у вінницької підприємиці Ганни Волкової. Відповідну інформацію розміщено на порталі публічних закупівель “ProZorro”.

У тендері змагалися три учасника. Поряд із переможцем свої пропозиції надали дві київські фірми — ТОВ “Дім геральдики” та ТОВ “Флагман”. ФОП Волкова запропонувала ціну у 26 тис. грн, у той час як вартість статуеток у двох інших учасників тендеру складали відповідно 31,9 та 32 тис. грн.

Обидва ТОВ є постійними учасниками та переможцями подібних тендерів. Так, у серпні минулого року у “Дому геральдики” “Укрзалізниця” придбала чоловічі годинники на майже 248 тис. грн. “Флагман” постійно співпрацює із Тернопільською міською радою. У квітні 2016 року остання двічі закуповувала у фірми медалі та почесні відзнаки міського голови на загальну суму 50 тис. грн.

“Послужний список” ФОП Волкової, яка зареєстрована на Вінниччині, не такий широкий. Продукцію, подібну до тієї, про яку йдеться у тендері, у неї купувала Тульчинська райдержадміністрація Вінницької області. Кубки, придбані у ФОП Волкової, обійшлися райдержадміністрації у 11,8 тис. грн.

Конкурс “Гордість міста” відбудеться 24 лютого 2017 року. Переможців визначатимуть у майже 40 номінаціях. Заявки на участь, йдеться на сайті міської ради, прийматимуть до 31 січня.

Нагадаємо, що наприкінці грудня кращі спортсмени та тренери області отримали відзнаки “Лауреат спортивного 2016 року”. У Новограді-Волинському на квіти, воду та винагороди депутатам витратять півмільйона гривень.

Leave a Comment