Директор КП “Житомиртранспорт” не має робочого місця

Директор КП “Житомиртранспорт” не має робочого місця

У мерії не знають, чим займається комунальне підприємство.

Керівник комунального підприємства “Житомиртранспорт”, соратник заступника міського голови Дмитра Ткачука Іван Фурлет не має власного кабінету. Про це “Вголос.Zt” повідомили у Житомирській міській раді.

В управлінні транспорту і зв’язку Житомирської міської ради, до відання якого відноситься підприємство, про місце знаходження КП “Житомиртранспорт” не знають.

Юридично підприємство знаходиться у приміщенні міської ради. А ось де саме — сказати не можу”, – сказав заступник начальника управління Валентин Васянович.

Директора КП “Житомиртранспорт” призначили наприкінці листопада. Згідно із контрактом, підписаним із Іваном Фурлетом, він працює на посаді з 1 грудня 2016 року.

У приймальні заступника міського голови Дмитра Ткачука сказали, що директор КП “Житомиртранспорт” “періодично заходить” до Дмитра Ткачука. А зв’язатися із ним радять… по мобільному телефону.

Поки на підприємстві працює лише один директор — виділяти окреме приміщення як мінімум недоцільно”, – сказав Ткачук.

Разом із тим, Ткачук повідомив, що не знає, чи найняли вже на підприємство ще когось, і порекомендував дізнатися про це безпосередньо у Івана Фурлета. Майже весь час, запевнив Дмитро Ткачук, Іван Фурлет перебуває у трамвайно-тролейбусному управлінні.

Директор КП “Житомиртранспорт” підтвердив, що не має робочого місця і тісно співпрацює з трамвайно-тролейбусним управлінням.

У лютому плануємо взяти двох спеціалістів, бухгалтера та диспетчера. Також створимо диспетчерський пункт”, – сказав Іван Фурлет.

Нагадаємо, що Сергій Сухомлин призначив з 1 грудня 2016 року директором КП “Житомиртранспорт” депутата від Блоку Петра Порошенка Івана Фурлета. На останній у 2016 році сесії Житомирської міської ради депутати виділили гроші на штрафні санкції для КП “Житомиртранспорт”.

Leave a Comment